Ra nga shtylla në Vlorë, 34 vjeçari bie në koma dhe transportohet me urgjencë në spitalin e Tiranës

VLORË- Një 34 vjeçar nga fshati Fitore në Vlorë ra nga shtylla ditën e djeshme, teksa po mundohej që të rregullonte një linjë interneti.

Ai u transportua me urgjencë në Spitalin Rajonal të Vlorës në një gjendje të rëndë shëndetësore.

Pas traumës së rëndë dhe frakturës në kokë, 34 vjeçari me iniciale M. A. ka rënë në gjendje kome dhe është transportuar me urgjencë drejt spitalit të Tiranës. Mësohet se ndodhet në një gjendje të rëndë shëndetësore.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Bujar Çela tallet me PD dhe publikon foton e Berishës me Enverin te grupi i Komisionit të Integrimit: Rroftë Partia! Demokratët: Provokim vulgar