'Shqipëri-Francë' paralizon qarkullimin/ Radhë automjetesh në rrugët hyrëse të Rinasit

RINAS- Radhë të shumta janë krijuar mbrëmjen e sotme në të rrugët hyrëse të Rinasit. Në aksin Kashar-Rinas dhe në atë Fushë Krujë-Rinas janë shënuar rreth 3 km radhë automjetesh të cilat i drejtohen aeroportit.

Në vendin ku janë krijuar radhët e automjeteve nuk ka patrulla policie, ndërkohë që pritet që fluksi i krijuar të neutralizohet në orët në vijim.

Radhët janë shkaktuar si pasojë e kontrollove të shumta për ndeshjen Shqipëri-Francë që zhvillohet mbrëmjen e sotme në stadiumin 'Air Albania'.

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Një ‘Pesë qershor Plus’ që përfaqëson të gjitha palët