POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Rama: A e mban dot shpiragu klithmën e Monikës 'O zot shpëtoji shqiptarët nga blerja e votës'?!

Edi Rama komentoi nga Berati akuzat e kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi lidhur me blerjen e votave. Ai tha se po t'i dëgjojë Zoti thirrjen e Monikës do thotë s'po ndërhy fare se do më duhet të shpëtoj shqiptarët nga Monika.

"Monika me Lulin, Luli me Monikën, ne me njerëzit dhe njerëzit me ne. Përveç zgjedhjeve ata duan të pengojnë eedhe diçka që janë nisur ta pengojnë që nga dita e parë. A e mban dot shpiragu klithmën e Monikës " O zot shpëtoji shqiptarët nga blerja e votës. Zoti thotë më mirë s'po ndërhy se i bie të mbroj shqiptarët nga Monika", u shpreh Rama.

1552659627_ramaneberat.jpg

m.v./r.k.
Komento