Rama: Bashkim Shehu do hyjë në histori! S'dha leje për të ndërtuar spital

Nga Kukësi, ku Rama prezantoi kandidatin socialit Safet Gjicin, ai premtoi se ndryshe nga Bashkim Shehu që nuk dha leje për spital, do ta shndërrojë krejtësisht qytetin me investime.

"Bashkimi do hyjë në histori, që ka penguar lejen për të ndërtuar spitalin. Dhe më idioti thotë aman një investim për spitalin, ai thotë "nuk ka leje mjedisore". Bashkimi iku, kur i thua tjetrit shumë "ik" "ik" dhe ikën vetë", tha Rama.  


Lajmi kryesor:

Rama me helikopter nga Tropoja në Kukës/ 50 militantët e PD në këmbë drejt aeroportit, çajnë kordonin e policisë /VD


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nëse do t’ju jepej mundësia të jetonit në një vend tjetër, a do të largoheshit nga Shqipëria?×

Lajmi i fundit

John

'Babai' dhe 'fëmijët e gjetur' në PD