Rama citon filozofin persian: Disa kthesa janë shumë të vështira, por duhet të merren për të vazhduar rrugën

Kryeministri Edi Rama

TIRANË- Është bërë e përditshme dhe nuk kishte si të mungonin 'fjalët e shenjta nga kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësaj të premte.

Ai ka zgjedhur fjalët e filozofit Imam Gazaliu, për të cilat flet për vendime të vështira, siç kreu i qeverisë shprehet se e ka pasur gjatë periudhës së pandemisë.

"Disa kthesa janë shumë të vështira, por duhet të merren për të vazhduar rrugën", shkruan Rama.

Postimi i plotë i kryeministrit Edi Rama

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një ditë afat për reformën zgjedhore, a mendoni se palët politike do vendosin në favor të qytetarëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

FOTOLAJM/ Aksident rrugor në Korçë, makina përfundon në oborrin e shtëpisë mes luleve