Rama: Do të vendosim për fatin e presidentit qesharak pas zgjedhjeve

Kryeministri Edi Rama tha se pas zgjedhjeve, qeveria e re do të ulet dhe do të diskutojë se çdo të behët me presidentin Ilir Meta.

" Meta do të ishte realisht një personazh që do të krijonte hilaritet të madh nëse do të shfaqej në një emision satirik, por kjo nuk është satirë e një presidenti, por vetë presidenti. Daljet e Metës janë një çmenduri. Pas zgjedhjeve do të shikojmë se çdo të bëjmë me këtë njeri qesharak", tha Rama.


Lajmi kryesor:

Vrasja në Elbasan/ Rama: Pjerin Xhuvani s'ishte anëtar i PS, por krenaria e Metës dikur! Patronazhistët e PD-së lëvizin me armë, Bardhi mori vrasësin dhe iku


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?×

Lajmi i fundit

John

Vuani nga koliti? Mjeku popullor, Ylli Merja në Report Tv: Ja si të kuroheni plotësisht përmes përzierjes së çajrave bimorë dhe lules së mullagës