‘Rama ik’ nga ballkoni, kryeministri-demokratit: S’ja vlen të biesh për Lulin, kujdes se patronazhistët shikojnë

 

Teksa kryeministri Edi Rama zhvillonte një takim e tij në njësinë nr.2 në Tiranë, një qytetar ka dalë në ballkon dhe ka thirrur “Rama ik”. Por të gjithë situatën Rama e ka kthyer në batutë, duke i thënë se nuk ja vlen të rrëzohesh për Lulzim Bashën.

“Kujdes se mos bie nuk ja vlen për lulin jo kujdes se patronazhistët shikojnë. Hajde futu brenda tani, bravo e bëri detyrën. Se këta këtë kanë Rama ik dhe ikin vetë”.

 


Lajmi kryesor:

Rama: Autokolona e Lulit i kushton 4-5 mln euro, brenda njerëz që presin të hapin llotot! PD e mallkuar nga Enver Hoxha, i la në kurriz Saliun, krushkun e Metës


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?×

Lajmi i fundit

John

FOTO/ U kapën në flagrancë me mbi 1 kg kokainë, kush është bashkëpunëtori i policit të RENEA-s! U arrestua disa muaj pasi doli kishte dalë nga burgu