Rama ironi me Metën: Fatkeqësi që babai i familjes dhe garanti i shëndetit të Kushtetutës thyen masat antiCOVID

Duke folur për politikanët që thyejnë masat anti COVID me takime elektorale, Rama nuk ka lënë pa ironizuar edhe presidentin Meta duke thënë se kur garantuesi i shëndetit të Kushtetutës i thyen vetë ato është fatkeqësi.

"Nga ana tjetër kur mendon se presidentit, babai i gjithë kësaj familje dhe kryetari i të gjitha palëve dhe garanti i shëndetit të Kushtetutës, i pari që jep shembullin kundër masave anti COVID kjo është fatkeqësi", tha Rama.


Lajmi kryesor:

Vijnë 8190 doza nga Pfizer, Rama: S'është punë parash, më mirë kthehesha 3 herë për sigurimin e fondeve për rindërtimin! Vaksina ruse e kineze të suksesshme


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord nëse Shqipëria të përdori edhe vaksinat ruse e kineze përveç vaksinave perendimore?×

Lajmi i fundit

John

Nga bankierët, IT dhe shëndetësia, sa pak paguhen shqiptarët në raport me europianët