Rama: Në PD ka njerëz të mirë, problemi është koka

Rama: Në PD ka njerëz të mirë, problemi është koka

Nga Tropoja kryeministri Edi Rama ka “thumbuar” PD, Sali Berishën dhe Lulzim Bashën.

“Pd nuk është një shpellë e mbushur me njerëz që i përkasin një epoke tjetër. Problemi është koka. Ishte koka kur kishte kokë, imagjino çfarë problemi është tani në PD që ska kokë”, tha Rama.


Lajmi kryesor:

Rama: Në PD problemi është te koka! Berisha s'bëri asgjë për Tropojën, i dha 11 diga HEC-esh! Luli si dhëndrri te ‘Zonja nga qyteti’, s’e di si quheni e ju thotë tropojsa


  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Zyrtare/ Joshua Zirkzee, lojtar i ri i Manchester United

Zyrtare/ Joshua Zirkzee, lojtar i ri i Manchester United