Rama publikon foton e veçantë nga Brukseli: Rruga për Tiron o knej

Kryeministri Edi Rama pas darkës së punës së zhvilluar nga përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Josep Borrel në Bruksel ka postuar një foto ku ka treguar se po kthehet drejt Shqipërisë.

Kreu i qeverisë ka postuar në rrjetet sociale një foto të veçantë ku shihen policë mbi motor, ku në dixhiturë shkruan; ‘Rruga për Tiron o knej…’

Foto e postuar nga Rama


Lajmi kryesor:

Integrimi në BE, Rama takime në Bruksel me Borrell dhe Varhelyi(VIDEO-FOTO)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kushtetuesja i drejtohet Venecias për zgjedhjet vendore të 2019-ës, sipas jush a ishin ato legjitime?×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Spektakël i garantuar në 1/8! Portugalia përballet me Belgjikën, Anglia pret Gjermaninë