Rama thumbon opozitën: Jemi në një fazë ku aritmetika po pëson tronditje të mëdha

1603269904_Screenshot3.jpg

Kryeministrit Edi Rama në përgjigje të pyetjes së gazetares, thumboi kundërshtarët politik për gafat e bëra në matematikë. 

"Jemi në një fazë ku artitmetika po pëson tronditje të mëdha, kur them se do i fitojmë zgjedhjet më mirw se në 2017,  si mund të marrin 65 mandate? Se na doli tani se 10 pjesëtim për 3 del 3", tha Rama.


Lajmi kryesor:

Rama: Shqipëria me 4 aeroporte, Kukësi gati në pranverë! Po të bëhen zgjedhjet të dielën ne dalim më mirë, ata më keq se në 2017!


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika