‘Ky gangsteri’, e kërcënoi se do ta vriste në ‘Live’, Stresi publikon foton e BMT-së të gjakosur, ka disa fraktura në kokë dhe krahë

‘Ky gangsteri’, e kërcënoi se do ta vriste në ‘Live’, Stresi publikon foton e BMT-së të gjakosur, ka disa fraktura në kokë dhe krahë

Stresi dhe BMT

Këngëtari Arkimed Lushaj ose i njohur ndryshe si ‘Stresi’ ka publikuar një foto të Benard Simonit, i njohur si 'BMT', i cili dukej i gjakosur në fytyrë.

Në foton e publikuar nga Stresi, shkruhej se ai e kishte ofenduar nga familja.

“Familja është e shtrenjtë, mos ja shani askujt. Ky gangsteri”, shkruan Stresi në “Story-n” në Instgram.

BMT është dhunuar nga disa persona dhe mësohet  se ngjarja ka ndodhur në rrethrrotullimin e Mamurrasit, si pasojë, BMT-së i janë shkaktuar disa fraktura në kokë dhe krah. Disa ditë më parë BMT, në një “live” në TikTok ka kërcënuar Stresin se do ta vrasë.

Pasi rasti u bë publik, Stresi ka realizuar një video-live me Noizy-n, ku kanë folur duke folur rreth ngjarjes dhe ku Noizy e pyet duke qeshur se ‘çfarë kishte bërë?’.

 

 

S.C/B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Lala: 03/07/2022 22:53

  Shum fytur normale per nje qe Ka ngren Dru...karagjoza qe CA sboni per disa klikime.i keni ngron mutin Jo e keni rraf.kushesi Ku Jeni du pi noi bar bashk

  Përgjigju
 • Shqiperi: 02/07/2022 14:56

  Asgjo si ka bere.. e bejne per klikime

  Përgjigju
 • Noisy: 02/07/2022 12:47

  Bravo streso.Ktij lloj krimbi mire ja ke bo.E ka pas hak.barbon instagrami ben si 3oo kilosh.morr i shtypur eshte.ptuuu fare e keqe qe na del ne telefon duke ber presione ti pis m.ti.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Presidenti Begaj takohet me opozitën në Kosovë: I rëndësishëm dialogu dhe qëndrimi me faktorët politikë

Presidenti Begaj takohet me opozitën në Kosovë: I rëndësishëm dialogu dhe qëndrimi me faktorët politikë