Rastësi apo mesazh? Kundërshtari i fisit Ramazani, Edmir Koçia u vra si sot 8 vite më parë

Edmir Koçia dhe vendi ku u ekzekutua Ridvan Ramazani

Sipas burimeve të Report Tv, fisi Ramazani ka pasur konflikte të vjetra me fisin e Edmir Koçisë.

Ky i fundit është ekzekutuar si sot 8 vite më parë, më 28 nëntor 2012, një mesazh i mirëfilltë që i dërgohet fisit Ramazanit për konfliktet e vjetra.


Lajmi kryesor:

28 nëntori i përgjakshëm në Shkodër/ Ekzekutohet Ridvan Ramazani, arrestohen 3 persona! Dalin emrat e autorëve, vëllezërit lidhje me ekzekutuesin e efektivit Ujka dhe Ibrahim Licin


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të rikthehen studentët në auditore dhe t'i jepet fund mësimit online?×

Lajmi i fundit

John

Mjeku Arjan Harxhi në Turqi me COVID-19, bashkëshortja: E kemi çuar me shpenzimet tona, asgjë nga shteti