Refuzuan të mbanin maskën, momentet kur plas grushti brenda në avion

Dy turistëve anglezë nuk u ka shkuar mirë rrugë për të pushuar në Ibiza. Në gjendje të dehur ata kanë refuzuar të mbajnë maskën mbrojtëse, pjesë e protokollit të pandemisë, por duket se kjo nuk është toleruar nga pasagjerët e tjerë, të cilët i kanë rrahur me grushte e shkelma për t'i bindur anglezët e padisiplinuar.

Avioni udhëtonte nga Amsterdami në Ibiza , ndërsa dy anglezët u arrestuan nga policia spanjolle kur avioni mbërriti në Ibiza.

Sherri mes burrave në avion ka shkaktuar panik tek udhëtarët.

I.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • artur: 03/08/2020 18:46

  angelezet jane poppul idiot ! Kujton se jane akoma ne mes te pyllit aty ku jane mesuar te jotojne.

  Përgjigju
 • Iris: 02/08/2020 23:13

  Ne U.S.A.mbajtja e maskes per shume njerez eshte kthyer ne qendrim politik.Po mbajte maske quhesh nga disa demokrat,liberal,po nuk mbajte quhesh konservator,republikan,patriot.Tani, ky pervetesim I termit /patriot/ vetem nga nje grup njerezish dhe abuzimi qe behet me te dhe ne emer te tij eshte dicka qesharake por dhe e rrezikshme se po e percan shoqerine me keq se aty ne Shqiperi.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Kush i fiton zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit?×

Lajmi i fundit

John

Takimi i ‘sikletshëm’ virtual i Putinit dhe biznesmenëve italianë, mes tensioneve të perëndimit