Reperes i 'plas' kostumi në skenë, dalin pamjet e sikletshme (FOTO)

Reperja Cardi B njihet për pëerformancat e saj energjike ën skenë. Gjithashtu ajo është e përfolur për përmasat trupore bombastike. Së fundmi ajo ka ‘dhuruar spektakël’ me incidentin që i ka ndodhur në një nga koncert.

Teksa ishte duke kërcyer reperes i ka shpërthyer veshja.

Detaji është kapur menjëherë nga paparazit të cilët kanë shpërndarë fotot në të gjitha mediat. Ndërkohë punonjësit e skenës e kanë lajmëruar menjëherë reperen për incidentin dhe ajo është larguar shpejt nga skena për tu ndërruar.

1/5
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria do vijojë të mbyllet në orën 20:00/ A ju duket i drejtë vendimi i ekspertëve për të mos ndryshuar masat anti-COVID?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Stërvitja më e madhe në histori / Kuvendi i hap rrugë zbarkimit të ushtrisë amerikane në Shqipëri para zgjedhjeve. A do pranojë Ilir Meta?