POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Reperi Action Bronson pozon përkrah Dua Lipës, shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit (FOTO)

Action Bronson dhe Dua Lipa

Dua Lipa dhe reperi shqiptar, Action Bronson janë miq mjaft të mirë.

Action ka raporte tejet të mira me gjithë familjen Lipa, pasi shoqërohet shumë shpesh me ta.

Mirëpo së fundmi, reperi ka publikuar një fotografi pranë Duas të cilët shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit. Bëjmë të ditur se në muajin gusht, edhe reperi Bronson ishte prezent në festivalin ‘Sunny Hill’, në Kosovë.

Gjithashtu ai ka performuar në natën e dytë të festivalit ku mahniti të gjithë publikun shqiptar. Reperi Bronson po vazhdon të korr suksese të mëdha në Amerikë.

Foto ku Action Bronson pozon përkrah Dua Lipës.

 

a.de.
Komento