Reperi Mozzik bëhet baba për herë të parë, vjen në jetë Hana (Foto)

Reperi Mozzik

Reperi shqiptar është bërë baba për herë të parë. Partnerja e tij Loredana ka sjelle në jetë një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin Hana.  Reperi mjaft i njohur shqiptar është bërë baba për herë te parë. Partnerja e Mozzik, Loredana ka sjellë në jetë një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin Hana.

Lajmin e mirë e ka bërë të ditur vetë reperi me anë të një postimi në Instagram. Mozzik shihet teksa ka kapur dorën e  të voglës dhe krahas fotos shkruan: 

"Emri më i bukur në botë, BABË! Faleminderit Zot për këtë dhuratë të shenjtë! Mirseerdhe në jetë Hana ime e vogël! Nuk gjej as fjalë ta përshkruaj këtë ndjesi, i perlotur duke puthur gruan time të dashur, sot po i uroj lindjen e parë, femijën e parë! Do ju dua sa t'kem jetë! " 

Me jete te gjatë Mozzik dhe Loredana!

Postimi i reperit në Instagram

  • Sondazhi i ditës:

    Kryeministri premton pagë minimale 30 mijë lekë, a është e mjaftueshme rritja prej 4 mijë lekësh?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

U thirr si dëshmitar në gjyqin ndaj Izet Haxhisë për Azem Hajdarin/ Klosi: Uroj që ta marrin me forcë Sali Berishën nëse s'pranon të shkojë