Replikat/ Rama nxjerr bllof qytetarin: Mos u bëj dhe ti si Palokja që ngatërron Adidasin Y3 me Yamamoto

Ogerta Manastirliu dhe Edi Rama

Është i njohur fakti që kryeministri Rama replikon herë pas here replikon vetë me qyetarët kritikë në Facebook.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe ditën e sotme ku teksa njëri prej tyre e ka kritikuar Ramën se është veshur me xhup të markës “Moncler”që është një markë e shtrenjtë veshjesh, kryeministri Rama nga ana tjetër e ka qartësuar qytetarin duke i thënë se në fakt ishte nje xhup i Manchester Cityt dhe jo i i markës që ky qytetar pretendon.

Më tej kryeministri Rama ironizon dh përfaqësuesit e opozitës duke thënë se Palokës që Adidasin Y3 e kishte bërë fletë rrufe me Yamamoto./ Marrë nga Lexo.al

 

E.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Y-3: 12/01/2021 16:07

    Y-3 eshte nje Kollaboration me Adidas nga 2003 dhe Modedesign eshte Yōji Yamamoto edhe Pardesy-ja e KM e zeza eshte Y-3 CH1 nuk e kuptoj se cfar i shqeteson disa se cfar marke vesh KM mua me ka pelqyer jashte masse kur e pash me Pardesy-ne e zeze eshte sportive dhe moderne https://www.adidas.de/Y-3 Yōji Yamamoto https://theshopyohjiyamamoto.com/?gclid=EAIaIQobChMIz82ixcGW7gIVmeJ3Ch23gQfAEAAYAiAAEgLETvD_BwE

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A zgjidhet kriza në PD me një garë të re për kryetar?×

Lajmi i fundit

John

Berisha nga Tropoja: Kur mësova se u shpalla 'Non Grata' mendova që t'i kërkoja ndihmë miqve të mi që i kam në të gjitha nivelet dhe partitë që ta hiqja si vendim