POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Repolitix', Artan Hoxha: Klement Balili negociata direkt me Ardi Veliun, policët nuk dinin gjë

Gazetari investigativ i Report Tv, Artan Hoxha, i cili intervistoi Klement Balilin disa orë përpara dorëzimit te Ardi Veliu, tha se ai ka negociuar direkt me Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit. Sipas tij, efektivët e policisë nuk dinin gjë për këtë dorëzim të njeriut më të kërkuar në Shqipëri për dy vite e tetë muaj me radhë. "Klement Balili nuk përdorte telefon celular. Ai kishte marrëveshje direkt me Ardi Veliun. Policët poshtë nuk kishin fare dijeni për këtë gjë. Komuniteti atje e ka mbrojtur. Nuk ishte superoperacion i policisë, por ishte një dorëzim. Nëse do ishte për arrestim, duhet ta kishin kapur", u shpreh gazetari Artan Hoxha. 


Lajmi kryesor:

Rrëfimi ekskluziv i Klement Balilit për Report Tv: Policia nuk m'u afrua kurrë, Berisha më ka ardhur në shtëpi


l.q./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Leka I madh: 16/01/2019 23:25

    TAHIRAMETA->>>lidhja me e BUKUR dhe aspak e komplikuar per t'u kuptuar .SI ANTARESOHEN SPIUNET , DREJTORET , BASHKIAKET BILE DHE FUTBOLLISTET PO EDHE ISH ANTARET DHE BIZNESMENET E PARTISE DEMOKRATIKE KRYESISHT NGA FIERI .NEVOJTORE QE DUHEN SHEMBUR SE ESHTE E PAMUNDUR TE PASTROHEN .8

    Përgjigju
  • Leka I madh: 16/01/2019 20:59

    TAHIRAMETA->>>lidhja me e BUKUR dhe aspak e komplikuar per t'u kuptuar .SI ANTARESOHEN SPIUNET , DREJTORET , BASHKIAKET BILE DHE FUTBOLLISTET PO EDHE ISH ANTARET DHE BIZNESMENET E PARTISE DEMOKRATIKE KRYESISHT NGA FIERI .NEVOJTORE QE DUHEN SHEMBUR SE ESHTE E PAMUNDUR TE PASTROHEN .8

    Përgjigju