Report tv siguron fotot e dy autorëve të atentatit të dështuar ndaj biznesmenit Andon Dhima dhe të njërit bashkëpunëtor

I pari ne foto Grid Lena dhe i dyti Altin  Hoxh

1603276455_gridlenaaltinhoxha001.jpg

Dy atoret e arrestuar;

Report tv siguron foton e 2 autorëve të atentatit të biznesmenit Andon Dhima të cilët janë arrestuar sot së bashku me 2 bashkëpunëtorët.

I pari në foto është Grid Lena, i dënuar 6 vite burgim, për vjedhje me armë në Gjermani kurse i  dyti është Altin  Hoxha, banues në Tiranë, i dënuar më parë për plagosje me armë.

Ndërkaq është siguruar edhe fotoja e njërit bashkë- punëtor, Mariglen Matohiti 30 vjeç. Bashkë me të u arrestua edhe Enea Hoxha, 26 vjeç, i dënuar më parë me 4 vite e 9 muaj, për "Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike".

1603279387_maringlen001.jpg
Mariglen Matohiti;
 


Lajmi kryesor:

VIDEO/Tentuan të vrasin biznesmenin Andon Dhima/ Arrestohen 2 autorët dhe bashkëpunëtorët, me precedent të theksuar kriminal! Me maska e uniformë RENEA


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A vijojnë shqiptarët të mos jenë të ndërgjegjshëm për rrezikun nga Covid-19?×

Lajmi i fundit

John

OBSH: Duhen më shumë të dhëna për vaksinat anti-Covid, SHBA tejkalon 13 milion të infektuar