Urdhër arresti për Vangjush Dakon është ekzekutuar, operacioni vijon për arrestimin e ish zytarëve të tjerë

Urdhër arresti për Vangjush Dakon është ekzekutuar, operacioni vijon për arrestimin e ish zytarëve të tjerë

1686064910_finalprojekt.01024303.Still042.jpg

Gazetarja e Report TV zbardh detaje të reja të operacionit që është në vijim.

“Është ekzekutuar urdhërarresti për zotin Dako dhe po vijon ekzekutimi i urdhërarresteve të tjera.  Agjentë të policisë po ekzekutojnë urdhërarrestet në Durrës” informon gazetarja e Report TV Keti Banushi.

 


Lajmi kryesor:

Arrestohet Vangjush Dako, akuzohet për leje ndërtimi për pallatin e dëmtuar dhe tenderin e shëtitores! SPAK urdhër arrest dhe për 8 ish-zyrtarë e 1 ndërtues


S.G/A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Mali i Zi, tuneli 30 metra në Gjykatën e Lartë dyshohet se u hap nga 4 shtetas serbë

Mali i Zi, tuneli 30 metra në Gjykatën e Lartë dyshohet se u hap nga 4 shtetas serbë