Reshje dëbore në Bulqizë, ulen temperaturat

1582801953_bora.jpg

Edhe Bulqiza është përfshirë nga reshjet e dëborës si pasojë e temperaturave të ftohta që kanë përshirë vendit. Reshjet kanë vijuar përgjatë gjithë paradites së sotme. Nuk raportohet për vështirës në qarkullimin rrugor.


Lajmi kryesor:

Tirana 'zgjohet' nga breshëri! Kukësi, Korça, Elbasani dhe Bulqiza zbardhen nga dëbora! (VIDEO)


m.v./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shkollat mbyllur nga koronavirusi/ A po funksionon mësimi online?