Reshje dëbore në Llogara, pastrohet dhe kriposet rruga! Asnjë problematikë në qarkullimin e mjeteve

Gjatë natës ka patur reshje dëbore në Llogara. Trashësia ka arritur deri në 5 cm.

Rruga është e kalueshme pasi janë 2 borëpastruese që po pastrojnë rrugën, po ashtu është duke u hedhur kripë e skorje duke mos u krijuar për asnjë çast problematika në qarkullimin e mjeteve.


Lajmi kryesor:

Vijojnë shkarkimet nga Vau i Dejes, 110 banesa me prezencë uji në Shkodër! 1400 ha të përmbytura! Rruga e Obotit e pakalueshme


S.C/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

'Federata sjell arbitra që tallen me ne', presidenti i Flamurtarit: Çfarë presin këta, të marr pushkën?

'Federata sjell arbitra që tallen me ne', presidenti i Flamurtarit: Çfarë presin këta, të marr pushkën?