Reshjet e dendura të shiut, Vjosa del nga shtrati, tregu i gjësë së gjallë në ujë

 

Reshjet e dendura të shiut kanë bërë që niveli i 'Vjosës' të rritet. Burime për Report Tv bëjnë me dije se lumi ka devijuar rrjedhën norale në afërsi të Urës së Mifolitduke sjellë përmbytje në pjesën e tregut të gjësë së gjallë.
 


Lajmi kryesor:

Moti i keq 'mbërthen' Shqipërinë! Vjosa e Shkumbini dalin nga shtrati dhe shkaktojnë përmbytje! Ministria e Mbrojtjes: Ja qarqet më problematike


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Do të trafikonin 17 kg kanabis në Mal të Zi, në pranga 3 të rinj në Malësi të Madhe

Do të trafikonin 17 kg kanabis në Mal të Zi, në pranga 3 të rinj në Malësi të Madhe