Reshjet e shiut boshatisin plazhin e Shëngjinit, krijohet trafik i rënduar dhe kaos në qarkullim (VIDEO)

Rajoni i Lezhës është përfshirë nga reshjet e shiut gjatë ditës së sotme.

Kjo situatë ka zbrazur plazhin e Shëngjit dhe pjesa më e madhe e pushuesve janë larguar nga bregdeti, e për rrjedhojë është krijuar trafik i rënduar dhe kaos në lëvizje.

Segmentet më problematike janë rruga e Shëngjinit dhe segmenti Milot-Balldre.

A.M./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Sylvinho rrëfehet për FIFA-n: Ju tregoj çelësin e suksesit të kombëtares shqiptare! Ëndrra jonë pas kualifikimit në ‘Euro 2024’

Sylvinho rrëfehet për FIFA-n: Ju tregoj çelësin e suksesit të kombëtares shqiptare! Ëndrra jonë pas kualifikimit në ‘Euro 2024’