Restoranti i veçantë tajlandez,
ofron prezervativ falas

Restoranti i veçantë tajlandez, <br />ofron prezervativ falas
LONDER - Një restorant i ri dhe mjaft i veçantë është hapur në Britani.

“Cabbages and Condoms” ka qenë mjaft i suksesshëm në Tailandë, kjo dhe për shkak të veçantisë së tij.

Në këtë restorant përveç ushqimit të shëndetshëm, është menduar të ofrohen edhe prezervativë në mënyrë që të ndërgjegjësohen njerëzit për risqet e marrëdhënieve të pa kontrolluara seksuale.

Me moton “Ushqimi ynë nuk ju lë shtatëzanë” ky restorant sjell risi si dhe informacione rreth marrëdhënieve seksuale të pakontrolluara.

Në këtë mënyrë gazmore, informacioni bëhet më i kuptueshëm dhe më i prekshëm për konsumatorët.

Redaksia Online
(shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Ndeshja me Poloninë, Uzuni: Kemi frymë të re, më duan në La Liga dhe Serie A! Debutuesi Anis Mehmeti: Dua të luaj nga minuta e parë

Ndeshja me Poloninë, Uzuni: Kemi frymë të re, më duan në La Liga dhe Serie A! Debutuesi Anis Mehmeti: Dua të luaj nga minuta e parë