Retë na mahnitin me shfaqje...një mace, qen..ju i keni parë (FOTO)

Shtrihuni në bar, shikoni retë dhe luani këtë lojën "si duket kjo re"? Ndoshta është një nga gjërat më të mira për të bërë këtë ditë të nxehtë vetë. Një re si mace, një si qen...gjithçka varet nga imagjinata juaj. Le të zbulojmë nëse keni parë të njëjtat gjëra që ne kemi sjellë në këtë artikull.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e përballon ekonomia shqiptare një karantinë të dytë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sot shi, por mësoni se si do të jetë moti për ditën e nesërme