Rezultatet paraprake për Parlamentin Europian/ Fleckenstein: Do vijoj të jem i lidhur me Ballkanin Perëndimor

Knut Fleckenstein

Pas publikimit të rezultateve paraprake të zgjedhjeve të Parlamentit Europian, ka reaguar edhe raportuesi për Shqipërinë në KE, Knut Fleckenstein. Ai thotë se do vijojë të jetë i lidhur me Europën dhe vendet e Ballkanit Perëndimor.

"Sipas rezultateve paraprake unë nuk do të kthehem më në Parlamentin Europian, por do vazhdoj të jem i lidhur me Europën dhe Ballkanin Perëndimor. Më shumë informacion në javën e ardhshme", shkruan Fleckenstein.

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të kthehet dënimi me vdekje në Shqipëri?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dita e Mjedisit/ Rama sjell shembullin e transformimit të Sharrës, Meta: Të mos lejojmë që betoni të zhdukë kurorat e gjelbërta