Rihanna shfaqet si asnjëherë më parë me flokët natyralë

Rihanna shfaqet si asnjëherë më parë me flokët natyralë

Rihana

Këngëtarja dhe sipërmarrësja miliardere, Rihana së fundmi është parë që të eksperimentojë shpesh me paraqitjen e saj në daljet publike.

Megjithatë çfarë kemi parë deri më sot nuk kanë qenë flokët e saj natyralë.

Rihana është fotografuar disa orë më parë duke shëtitur në një nga zonat New York me flokët biondë, të shkurtër dhe me kaçurrela.

Përveç flokëve ajo që bie në sy është edhe veshja e saj stil, me një bluzë ngjyrë gri të kombinuar me një pallto ngjyrë kafe.

1/2
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata i dha vulën Berishës, çfarë duhet të bëjë Basha?×

Lajmi i fundit

Gjykata e Apelit i dha vulën e PD-së Berishës, si e vlerësuan qytetarët në sondazhin e Shqiptarja.com?

Gjykata e Apelit i dha vulën e PD-së Berishës, si e vlerësuan qytetarët në sondazhin e Shqiptarja.com?