Rita Ora befasohet në radion britanike, moderatori është shqiptar! Ja përshëndetja që bëjnë me njëri-tjetrin (VIDEO)

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora teksa ishte e ftuar në emisionin e mëngjesit në Capital FM të Skocisë, mësoi se një nga prezantuesit i quajtur Fat, ishte gjithashtu shqiptar nga Kosova.

“Mirëmëngjes Rita, mirë se erdhe në Capital Breakfast”, iu drejtua ai, ndërsa Rita, iu përgjigj po aq e entuziazmuar në gjuhën shqipe “Mirëmëngjes Fat”.

Nuk kam takuar kurrë në jetën time dikë që vjen nga vendi im dhe ka theks skocez. Kjo është e mrekullueshme”, dëgjohet të thotë këngëtarja.

Xh.K/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Pse të gjithë të korruptuarit sulmojnë Dumanin e SPAK-ut?

Pse të gjithë të korruptuarit sulmojnë Dumanin e SPAK-ut?