Rita Ora: Kam patur një vit të
ngarkuar, por ndihem e plotësua

Rita Ora: Kam patur një vit të<br />ngarkuar, por ndihem e plotësua
Rita Ora , ylli i muzikës moderne me origjinë shqiptare është padyshim një nga femrat më të angazhuara në jetën publike.

Por të kesh sukses nuk është edhe aq e lehtë.

Vetë Rita Ora ka pohuar se viti i fundit ka qënë një nga më të ngarkuarit në jetën e saj.
 
24 vjeçarja rendit një sërë arritjesh vetëm brenda një viti si të qënit aktivë në tregun muzikor, anëtare e jurisë në “The Voice”, lançimi i linjës së veshjeve dhe pjesëmarrja në filmin “Fifty Shades of Gray”.

Por pavarësisht vështirësisë , Rita thotë se ndihet mirë  dhe e plotësuar ndërsa jeton ëndrrën e saj të fëmijërisë.

“Pavarësisht ulje ngritjeve në jetën time, kam patur eksperienca të paharrueshme”, tregon Rita.

Redaksia Online
(al.h/shqiptarja.com)
 

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?



×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet