VIDEO/ Rita Ora mbështet Erion Veliajn për Tiranën: E dimë që ti i pëlqen sfidat, ne kemi nevojë për energjinë tënde

Artistja e madhe me origjinë shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora ka shprehur sot hapur mbështetjen për kryetarin e bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj në garën për një mandat të tretë.

Ajo shprehet në një mesazh të shkurtër se e di që Veliaj i pëlqen sfidat dhe të gjithë kanë nevojë për energjinë e tij ndërsa shton se do e mbështesë atë deri në fund.

“Përshëndetje Erion! Rita Ora jam! Dua të të uroj më të mirën në sfidën tënde të radhës. E dimë që ti i pëlqen sfidat, dhe ne e duam këtë, kemi nevojë për energjinë tënde. Unë të mbështes deri në fund, dhe paç fat në të ardhmen”, shprehet Rita Ora.

Rita Ora nuk është e vetmja artiste që ka shprehur mbështetjen për kryebashkiakun Veliaj. Më parë ka qenë edhe Marsela Çibukaj, Anxhela Peristeri, Noizy, Elhaida Dani etj. 

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • ilo: 30/04/2023 17:17

  po shqip di kjo pseudokengetarja? ...

  Përgjigju
  • Or tej: 30/04/2023 17:30

   Din leshin or teeeejjjjj

 • Rita: 30/04/2023 15:39

  Shkelqyshem, ne anglisht e ka kuptu vetem10% e shqipris

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Zyrtarët amerikanë takohen me Rrumbullakun: Bashkëpunim midis forcave të rendit të SHBA dhe Policisë së Shtetit

Zyrtarët amerikanë takohen me Rrumbullakun: Bashkëpunim midis forcave të rendit të SHBA dhe Policisë së Shtetit