Robert Pattinson shpallet nga shkenca burri më i pashëm në botë

Robert Pattinson

Aktori i njohur Robert Pattinson është shpallur nga shkenca si mashkulli më i pashëm në botë.

Sipas CNN, kirurgu kozmetik Dr. Julian De Silva është shprehur se Pattinson ka përmasat perfekte të fytyrës.

Ai e mbështet përcaktimin në shkencën e “Golden Ratio Phi”, sipas së cilës aktori është 92.15% perfekt.

Kirurgu ka bërë matje tek shumë të famshëm dhe Pattinson i është afruar më shumë ideales.

Gjithashtu kujtojmë se me anë të kesaj shkence, u përzgjodh dhe femra më e bukur në botë modelja Bella Hadid.

  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Deputetja e PD takon Leka Zogun: Djalosh i hijshëm dhe i mençur! I dhemb shumë Atdheu! Me të kujtova gjyshin tim që ishte gardist i mbretit