Roland Zisi zgjidhet rektor i Universitetit 'Ismail Qemali' në  Vlorë

Roland Zisi zgjidhet rektor i Universitetit 'Ismail Qemali' në  Vlorë

Roland Zisi

Roland Zisi është zgjidhur rektor i universitetit "Ismail Qemali"  në  Vlorë me 119 vota. Zisi la pas Yllka Stramarkon me 63 vota dhe dhe Shyqyri Hysin me 30 vota.


Lajmi kryesor:

Sot po zhvillohen zgjedhjet në universitete, tre kandidatë për rektor në Tiranë! Kutia e votimit me logon e PS


  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

KATAR 2022/ Numri i viktimave për ndërtimin e stadiumeve, organizatorët pranojnë për herë të parë se ishin më shumë se 400

KATAR 2022/ Numri i viktimave për ndërtimin e stadiumeve, organizatorët pranojnë për herë të parë se ishin më shumë se 400