Rrahu fëmijën në Durrës, nëna 22-vjeçare hetohet në gjendje të lirë! Policia: U mor ky vendim se ka foshnjen 6 muajshe

Rrahu fëmijën në Durrës, nëna 22-vjeçare hetohet në gjendje të lirë! Policia: U mor ky vendim se ka foshnjen 6 muajshe

Foto nga momenti kur dhunon fëmijën

Nëna që u filmua duke dhunuar fëmijën e saj në mes të rrugës në Durrës po hetohet në gjendje të lirë. Pas publikimit të pamjet në rrjete sociale ku shfaqej duke dhunuar fëmijën e saj 3 vjeçare.

Ajo u identifikuar nga policia si K.A., 22 vjeçe, banuese në Peqin, por që lëviz vazhdimisht në qytrete të ndryshme.

Në momentin e lokalizimit dhe shoqërimit, shtetasja K. A. ka qenë me foshnjen e saj 6-muajshe dhe me fëmijën e mitur 3 vjeçe (që shfaqet duke dhunuar në video).

22-vjeçarja është pyetur në prani të Shërbimit Social Durrës dhe psikologes së DVP Durrës dhe pas konsultimit me prokurorin, u vendos se duke qenë me foshnjen 6-muajshe, të procedohet në gjendje të lirë.

Ndalimi i saj u bë pasi më 16 maj u publikuan pamje ku e reja shfaqej me fëmijën përdore duke e qëlluar me shuplaka në kokë e të gjithë trupin. Në një moment, fëmija rrëzohet në shkallë dhe gruaja nuk e ngre, por e qëllon me shkelm. 

 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen