Rrëfimi i modeles për aktorin e njohur: Kur shkon me femrat, iu vë jastëkun në fytyre, ose vë kufjet për të mos i dëgjuar

Rrëfimi i modeles për aktorin e njohur: Kur shkon me femrat, iu vë jastëkun në fytyre, ose vë kufjet për të mos i dëgjuar

Leonardo DiCaprio dhe Hieke Konings,

Hieke Konings, modelja e Playboy, së fundmi ka treguar se është puthur me aktorin e famshëm, Leonardo DiCaprio.

Ajo tha se momenti nuk ishte "padyshim më i miri" dhe se fituesi i çmimit Oscar ishte "shumë i çuditshëm dhe shumë i vjetër".

"Ishte në një klub sekret në LA, një nga ato klube ku mund të hyni vetëm me ftesë. E pashë të ulur atje me kapuçin e tij të zi dhe kapuçin e zi, dhe ne bëmë kontakt me sy”,-tregon ajo.

Sipas “Page Six”, pas puthjes aktori i njohur i ka kërkuar modeles të shkojë në shtëpinë e tij, por ajo refuzoi, pasi e reja kishte dëgjuar histori "shumë të çuditshme" për Dicaprion nga vajza të tjera.

"U puthëm pak dhe më pas më kërkoi të shkoja me të në shtëpi, unë i thashë jo. Ai reagoi shumë i tronditur. Sigurisht që nuk ishte mësuar. Kur thashë se nuk e njihja sa duhet. ai u përgjigj ëmbël, e respektoi. Më pas ai iu drejtua një vajze tjetër dhe e mori në shtëpi”,-tregon ajo.

“Kisha dëgjuar nga vajza të tjera se ai ishte shumë i çuditshëm. Për shembull, një shoqe më ka treguar se ai mbante kufjet gjatë s*x-it sepse nuk donte ta dëgjonte, një tjetër më tregoi se madje i vuri një jastëk në kokë. Jo, Leo është shumë i çuditshëm dhe shumë i vjetër”,-është shprehur Konungs.

Konings është një modele holandeze-amerikane 22-vjeçare me bazë në Los Angeles. Së fundmi ajo ka folur për përvojën e saj me DiCaprio, duke treguar se dyshja janë takuar në një klub sekret në LA.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Populli: 03/03/2024 04:55

  Hahaha e vertet po cte thote dhe kjo, ctha dhelpra kur se hariti rrushin

  Përgjigju
 • Turi: 02/03/2024 22:13

  Po moj goc. Te duket i çuditshëm dhe i vjetër, por e ka emrin Leonardo di Caprio. Vetem me emrin e tij te flesh, e ke shume

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Puka mbulohet nga dëbora, trashësia në qytet arrin 10-15 cm

Puka mbulohet nga dëbora, trashësia në qytet arrin 10-15 cm