Rrëshqitje gurësh dy ditë në Rrugën e Arbrit, ARRSH: Për shkak të punës në skarpate! Lëvizja e makinave në një korsi

Rrëshqitje gurësh dy ditë në Rrugën e Arbrit, ARRSH: Për shkak të punës në skarpate! Lëvizja e makinave në një korsi

Prej pasdites së djeshme gurë dhe inerte kanë rënë tek Shkalla e Tujanit, pjesë e Rrugës së Arbrit.

ARRSH bën të ditur se rrëshqitjet kanë ardhur për shkak të punimeve që po bën Autoriteti Rrugor me kompaninë “Gjoka” në skarpatet e rrugës.

Për të menaxhuar trafikun është vendosur një semafor dhe në Shkallën e Tujanit, ku ka ndodhur shembja, kalohet me një korsi.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Pas sulmit me 300 dronë e raketa Irani vijon kërcënimet drejt Izraelit, kërcënon dhe SHBA! Ja çfarë dimë deri tani

Pas sulmit me 300 dronë e raketa Irani vijon kërcënimet drejt Izraelit, kërcënon dhe SHBA! Ja çfarë dimë deri tani