Rrëzohet interpelanca e Berishës, Spaho: Do të zb*theni me këto qëndrime që mbani

 

Deputeti i Partisë Demokratike Edmond Spaho ka shpërthyer në kërcënime kundrejt mazhorancës pas rrëzimit të kërkesës për interpelancë të Sali Berishës me Ramën.

‘Në të ardhmen do të zb*theni me këto qëndrime që po mbani. Do keni precedent që do t’ju vijnë dhe nga PE. Çfarë do të bëni seancën tjetër kur t’ju vij shkresa do ta lexosh, si çeçua do ta lexosh, është një realitet dhe mos vazhdoni me këtë kokëfortësi.’- tha Edmond Spaho.


Lajmi kryesor:

Kuvendi/ Rrëzohet kërkesa e Berishës për interpelancë me Ramën! Vokshi: Ju tmerron emri i tij! Felaj: S' e lejon gjykata dihet botërisht


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Në dashuri ju pret një ditë e vështirë për shkak të një situate të komplikuar... horoskopi për ditën e sotme

Në dashuri ju pret një ditë e vështirë për shkak të një situate të komplikuar... horoskopi për ditën e sotme