Rrihen mes tyre me mjete të forta, dy korçarët përfundojnë në spital

Dy të rinj kanë përfunduar në spital pas sherrit që patën me njëri-tjetrin me mjete të forta. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të kryqëzimit të fshatit Libonik në Korçë, për motive të dobëta.

Si pasojë e konfliktit të dy shtetasit B. R., 34 vjeç dhe E. M., 35 vjeç, janë lënduar duke përfunduar në spital.

Grupi hetimor po kryen veprimet procedurale dhe po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Përfshihet nga flakët një magazinë ambalazhesh në Maliq, raportohet për dëme materiale