Rrufeja godit statujën e Krishtit në Brazil, pamjet bëhen virale (VIDEO)

Rrufeja godit statujën e Krishtit në Brazil, pamjet bëhen virale (VIDEO)

Rrufeja godet statujën e Jezu Krishtit

Një moment mahnitës! Një rrufe ka goditur statujën ikonë të Jezu Krishtit në Brazil, duke lënë përdoruesit e mediave sociale të habitur.

Statuja 38 metra e gjatë, e vendosur në Rio De Janeiro të Brazilit, vizitohet nga gati dy milionë njerëz çdo vit dhe, çuditërisht, është hera e tretë në 15 vjet që goditet nga një goditje e tillë.

Pamjet magjepsëse qarkulluan në rrjetet sociale duke mahnitur shumë njerëz.

M.Q./K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

Spektakli i muzikës elektronike mbledh të rinjtë nga e gjithë bota në Shëngjin! Festivali UNUM, bashkon aventurierët në edicionin e tij të 4-ët

Spektakli i muzikës elektronike mbledh të rinjtë nga e gjithë bota në Shëngjin! Festivali UNUM, bashkon aventurierët në edicionin e tij të 4-ët