Rruga e bllokuar nga protesta, banorët e Unazës së Re lejojnë ambulancën të kalojë

Foto ilustruese

Banorët e Unazës së Re i kanë liruar rrugën një ambulance, e cila kërkonte të kalonte për shkak të një urgjencë. Pas kalimit të ambulancës sërish banorët bllokuan rrugën në të dyja akset e saj. 


Lajmi kryesor:

Protesta tek Unaza e Re/ Pas një ore e gjysmë në Komisariat, lirohen 5 të ndaluarit (EMRAT)


  • Sondazhi i ditës:

    Ditë acari në vend, a i përballoni dot kostot e ngrohjes?×

Lajmi i fundit

John

Luiza Gega e dyta në turneun e Mançesterit, Veliaj përshëndet arritjen e sportistes dhe ‘thumbon’ Dukën: Koha që edhe në futboll, të largohet llumi e t’i jepet dorë talenteve