Rudina Dembacaj tregon sa romantik është Mark Frroku: Kërcen me mua, gatuan me mua! Më thotë 'të dua' sa herë s'jemi afër

Rudina Dembacaj tregon sa romantik është Mark Frroku: Kërcen me mua, gatuan me mua! Më thotë 'të dua' sa herë s'jemi afër

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku

Aktorja Rudina Dembacaj është vënë në qendër të faqeve rozë pas historisë së dashurisë me Mark Frrokun. Shpesh herë, nuk heziton të japë detaje nga jeta private me ndjekësit.

Së fundmi, gjatë një bashkëbisedimi në Instagram tregoi se çfarë gjesti romantik ka bërë partneri i saj me të. Ajo tregoi se Marku kujdeset që të mos i mungojë dashuria, edhe kur nuk janë afër fizikisht.

“Më shkruan ‘Të dua’ kur nuk jemi afër fizikisht, çdo ditë. Më shoqëron në çdo gjë që kam qejf. Më rri pranë në çdo shqetësim, sado i vogël apo jo. Kërcen me mua. Gatuan me mua. Pi verë me mua. Sot më përshëndeti me këngën që po vë në sfond! A ka më romantik se kaq?”, shkroi Dembacaj.

Postimi në Instagram
 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Zbulohet drogë me vlerë 2 mln euro në Greqi

Zbulohet drogë me vlerë 2 mln euro në Greqi