Rudina Hajdari konfirmon ndarjen nga ish-bashkëshorti, tregon raportin që ka me të sot

 Rudina Hajdari konfirmon ndarjen nga ish-bashkëshorti, tregon raportin që ka me të sot

Rudina Hajdari me ish-bashkëshortin, Muçjo Demiraj

TIRANË- Rudina Hajdari ka treguar se ndonëse ëstë ndarë me bashkëshortin e saj, ajo ka ruajtur një marrëdhënie të fortë me të për hir të vajzës.

“Ne jemi munduar që ajo të ndjehet që familja e saj nuk është e plotë. Ne i japim shumë dashuri. Kemi një marrëdhënie të jashtëzakonshme si dy partner të fortë, në kuptimin që jemi njohur shumë të rinj. Jemi totalisht të dedikuar që ajo të ketë një jetë familjare të shëndoshë, por realiteti është që ne jemi të ndarë”, u shpreh ajo në një intervistë në Top Channel.

Pej kohësh kishin nisur aludimet se ish-deputetja ishte ndare, mirëpo tashmë nuk ka asnjë dyshim. 

Bashkëshorti i saj Muçjo Demiraj vazhdon të jetojë në Amerikë, ku ka kompaninë e tij në fushën e investimeve. Ata të dy janë njohur kur Rudina ishte vetëm 16 vjeçe, e Muçjoni 18. Dasma e tyre është zhvilluar në New York. Çifti ka së bashku një vajzë, Sihanën.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Kalinjoti: 18/12/2022 15:50

  Azemi ishte qen dhe si qen iku.. e bije qenit yytt. Rrac e ndyr

  Përgjigju
  • Lulu: 19/12/2022 23:30

   Esht fatkeqsi per ish bashortin Mucjonin dhe familjen e tij shum fisnike vet Mucjoni mban emrin e patriotit MUSTAFA DEMIRI (gjyshi) Rudina hajdari esht vite drit larg ne intelekt dhe karakter me kte djal qe per hir te se vertetes nuk e di si e mori per grua ....stononin shum ne cdo drejtim ...Mucjoni esht super yllll

 • Sondazhi i ditës:

  Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë