Ç’po ndodh? Kristi Aliaj feston  ditëlindjen, preferon ta kalojë vetëm me ish banoren e BBV

Ç’po ndodh? Kristi Aliaj feston  ditëlindjen, preferon ta kalojë vetëm me ish banoren e BBV

Kristi Aliaj

Kristi Dragot Aliaj ka festuar 32-vjetorin dhe pranë tij ka qenë ish-banorja e “BBV2”, Dea Mishel. Dyshja kohët e fundit janë përfolur për një lidhje pasi janë parë shumë të afërt.

Dea ka publikuar një fotot në Instastory, ku shihet Kristi së bashku me një tortë me qirinjtë që mbajnë numrin 32 vjeç.

Dyshja shihen në një varkë e mesa duket e kanë festuar së bashku këtë ditëlindje. Nuk dihet nëse me ta kanë qenë edhe persona të tjerë, por Kristi nuk ka bërë asnjë ripostim tjetër përveç Deas.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj