Sali Berisha sjell dy humbësit përsëritës në Tiranë

Sali Berisha sjell dy humbësit përsëritës në Tiranë

Luçiano Boçi dhe Bardh Spahia takim me demokratët në Kombinat

Pasi humbën thellë në Shkodër dhe në Elbasan, Sali Berisha ka sjellë në Tiranë dy besnikët e tij për organizimin e PD-së në kryeqytet.

Luçiano Boçi dhe Bardh Spahia kanë qenë në një takim me ata pak demokratë që kanë mbetur pas ndarjes së PD në tre copa.

Kujtojmë që Bardh Spahia humbi përballë kandidatit socialist Beci në Shkodër me një diferencë mbi 11 mijë vota.

Një humbës serial është dhe Luçiano Boçi i cili jo vetëm humbi në Elbasan, por doli humbës dhe në qendrën 2370, ku ai vetë voton.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

‘Drejtësia’ nesër në Kuvend! Raportet e SPAK, PP, ILD, KLGJ dhe KLP në seancë plenare

‘Drejtësia’ nesër në Kuvend! Raportet e SPAK, PP, ILD, KLGJ dhe KLP në seancë plenare