Samiti i BE, liderët europianë dhe ata të Ballkanit foto familjare para nisjes së diskutimeve

 

Para nisjes së punimeve të samitit, liderët europianë dhe ata të Ballkanit Perëndimorë bënë një foto familjare, e kthyer tashmë në një traditë nëpër samite të tilla.


Lajmi kryesor:

PËRMBLEDHJE/ Çfarë ndodhi në Samit, Rama 2 orë pritje, s’mungojnë motivet tradicionale! TË GJITHA marrëveshjet e nënshkruara! BE: Ballkani Perëndimor, pjesë e jona


SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri