Samiti i Liderëve të Këshillit të Europës, Rama publikon foto me Abazoviç: Me më të mirin e të tanëve

Samiti i Liderëve të Këshillit të Europës, Rama publikon foto me Abazoviç: Me më të mirin e të tanëve

Edi Rama dhe Dritan Abazoviç

Kryeministri Edi Rama ndodhet për vizitë zyrtare në Rekjavik në Islandë në kuadër të samitit të Liderëve të Këshillit të Europës.

Kreu i qeverisë ka publikuar një foto ku shihet bashkë me kryeministrin në detyrë të Malit të Zi, Dritan Abazoviç.

‘Me ma t’mirin e të tanve!’- shkruan kryeministri Edi Rama.

Kryeministri Rama ka publikuar edhe disa foto nga Samiti i Liderëve të Këshillit të Europës.
M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Spaska: 17/05/2023 08:59

    Spaska ndryshim ndermjet deshtakve butake

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Real Madridi 'mbret' edhe në Itali, Interi një gol në Champions League! Arsenal dhe United humbasin me përmbysje, fiton Bayern Munich

GOLAT/ Real Madridi 'mbret' edhe në Itali, Interi një gol në Champions League! Arsenal dhe United humbasin me përmbysje, fiton Bayern Munich