Sapo ishte kthyer në Shqipëri, si u vra 26-vjeçari në Elbasan

1576264696_zylyfiandi.jpg
Burime për Report Tv, bëjnë me dije se, 26-vjeçari Andi Zylyfi, i cili mbeti i vrarë mbrëmjen e sotme në rrugën Peqin-Elbasan, sapo ishte kthyer nga emigrimi nga një vend i evropës. 

Në momentin që i është bërë atentati ai ka qenë në makinë së bashku me të plagosurin, Ardit Uruçi, 23-vjeç.

Ndërkohë policia po ushtron kontrolle në të gjithë zonën ku dyshohet se janë larguar autorët e këtij krimi.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet në Peqin Andi Zylyfi, miku plagoset në kokë! Djali i hallës iu vra për drogë në 2018 (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Armët që sjellin vrasje! A duhen ndëshkuar më ashpër poseduesit e tyre?×

Lajmi i fundit

John

Bekim Fehmiu, ylli i parë televiziv! Dashuria e tij e parë dhe shijet që ka për muzikën, sportin, gatimin dhe argëtimin