Sara Hoxha zbulon 3 gjërat që pëlqen te Ledri Vula

Sara Hoxha zbulon 3 gjërat që pëlqen te Ledri Vula

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë një nga çiftet më të pëlqyer të showbizit shqiptar. Sëfundmi, Sara ka dhënë një intervistë për ‘Prive’ ku ka folur për marrëdhënien e saj me Ledrin.

Ndër të tjera Sara ka zbuluar edhe tri tiparet më të mira të Ledrit.

“Ai është shumë punëtor, punon pa fund. Nuk është ziliqar, mundohet gjithmonë të ngrejë e të marrë e dikë tjetër me vete. Nuk punon vetëm për vete…E treta, a quhet që ai është një baba kaq shumë i mirë?”.

1/4
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë