Sarandë/ Fëmija 4-vjeçar bie nga ballkoni teksa po luante, dërgohet me urgjencë në spital

Foto ilustruese

SARANDË- Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Sarandë, ku një fëmijë 4-vjeçar ka rënë nga ballkoni.

Kjo ngjarje aksidentale ndodhi mbrëmjen e së hënës në Konsipol, ku fëmija u rrëzua teksa po luante. 4-vjeçari është transportuar drejt spitalit të Sarandës, ku aktualisht po merr mjekim mjekësor.

Mësohet se familja e fëmijës është me origjinë nga Berati dhe të cilët punojnë në Konispol.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Distria Krasniqi merr medaljen e artë në Lojërat Olimpike, Rita Ora: Krenare, Kosova lë gjurmë në ‘Tokio 2020’